Droga Odważnych

Opis 1:

W 2017 roku powstała Droga Odważnych – program męskiego rozwoju będący platformą szerokiego dotarcia do mężczyzn z ideą wierności małym krokom w duchowym i osobistym rozwoju. W pierwszym roku działania program zgromadził 1100 mężczyzn, a nasza wspólnota zaangażowała się wyłącznie do posługi w tym dziele.

Opis 2:

W 2010 roku w sercach Michała Piekary i Mariusza Marcinkowskiego Bóg wzbudził powołanie do służby mężczyznom w Kościele. Tak powstała katolicka wspólnota Przymierze Wojowników, która przez lata formacji i zgłębiania swojego charyzmatu była przygotowywana przez Pana Boga do czynienia liderów gotowych służyć Bogu i Kościołowi, liderów, którzy w pierwszej kolejności są przywódcami w swoim osobistym życiu, w codziennej, wiernej pracy nad sobą.

W 2017 roku powstał Program ODWAZNI.pl (www.odwazni.pl) – program męskiego rozwoju będący platformą szerokiego dotarcia do mężczyzn z ideą wierności małym krokom w duchowym i osobowym rozwoju. W pierwszym roku działania program zgromadził 1100 mężczyzn, a nasza wspólnota zaangażowała się wyłącznie do posługi w tym dziele, zmieniając również w tym czasie swoją nazwę na Droga Odważnych.

W 2020 roku powstał serwis drogaodwaznych.pl jako narzędzie jeszcze szerszego dotarcia do mężczyzn.

Odpowiedzialni za Drogę Odważnych

Mariusz Marcinkowski,
Michał Piekara,
ks. Marcin Ożóg,
br. Adam Zwierz,
Dawid Gacek,
Sławomir Leszczyński

Odpowiedzialni za Drogę Odważnych

Mariusz Marcinkowski – pomysłodawca i autor projektu, mąż, ojciec, Lider Główny i założyciel wspólnoty, teolog, trener. Doktorant na UPJPII – teologia dogmatyczna.

Michał Piekara – autor projektu mąż, ojciec, założyciel wspólnoty, familiolog, terapeuta.

ks. Marcin Ożóg – proboszcz Parafii Dobrego Pasterza w Warszawie, Kapelan wspólnoty.

br. Adam Zwierz – kapucyn, odpowiedzialny za powołania, Kapelan wspólnoty

Liderzy Odpowiedzialni – Dawid Gacek, Sławomir Leszczyński

Partnerzy

%d bloggers like this: