Zaznacz stronę
Modlitwa wstawiennicza

Droga wspólnoto,

Jako organizatorzy 6 Męskiego Oblężenia Jasnej Góry, czyli ogólnopolskiego spotkania mężczyzn z różnych środowisk, prosimy mężczyzn z Waszej wspólnoty o wsparcie w modlitwie wstawienniczej podczas obchodów na Jasnej Górze (sobota, 24 września).

Wydarzenie trwa cały tydzień w parafiach, zaś finał, 24 września, odbędzie się na Jasnej Górze. Chcemy, by w trakcie spotkania (Eucharystia, konferencje, uwielbienie, świadectwa, warsztaty) mężczyźni mogli doświadczyć spotkania z Bogiem także podczas modlitwy wstawienniczej. Dlatego prosimy zarówno mężczyzn z Waszej wspólnoty, jak i Waszych księży, o pomoc w posłudze. Oblężenie co roku gromadzi kilka tysięcy mężczyzn. Widzimy zarówno wielką potrzebę, jak i błogosławieństwo modlitwy wstawienniczej.

Prosimy o zgłoszenie (nawet wstępne) do 11 września. Wymagana zgoda (może być mailowo) lidera wspólnoty lub odpowiedzialnego za diakonię modlitwy wstawienniczej. Posługa będzie trwała od 16:00 do 21:00, z przerwą na czas Eucharystii. Zbiórka 15:45 przy Namiocie Modlitwy Wstawienniczej (na błoniach pod Wałami Jasnogórskimi).

Równolegle z modlitwą wstawienniczą będzie działał Namiot Rozmowy, gdzie doradcy poradni rodzinnych, czy terapeuci będą udzielać konsultacji. Wierzymy, że pozwoli to za otrzymanie kompleksowego wsparcia.

Prosimy Waszą wspólnotę i Waszych najbliższych także o modlitwę za Oblężenie, za czas przygotowania oraz za każdego uczestnika. Można się włączyć w modlitwę już trwającą, szczegóły na stronie wydarzenia.

I zapraszamy Was oczywiście także do udziału w samym Oblężeniu.

W imieniu organizatorów Męskiego Oblężenia Jasnej Góry
Jakub Mlost, tel. 694 963 960
Tomasz Łakomy, tel. 504 016 097
oblezenie@mezczyzni.net

Szczegóły wydarzenia: oblezenie.mezczyzni.net

Partnerzy