Modlitwa wstawiennicza

Bracia w Panu,

Jako organizatorzy 5 Męskiego Oblężenia Jasnej Góry, czyli ogólnopolskiego spotkania mężczyzn z różnych środowisk, prosimy Waszą wspólnotę o wsparcie w modlitwie wstawienniczej podczas obchodów na Jasnej Górze (sobota, 18 września).

Męskie Oblężenie trwa cały tydzień w parafiach, zaś finał Oblężenia (Szturm) odbędzie się na Jasnej Górze. Chcemy, by w trakcie spotkania (Eucharystia, konferencje, uwielbienie, świadectwa) mężczyźni mogli doświadczyć spotkania z Bogiem także podczas modlitwy wstawienniczej. Dlatego prosimy zarówno mężczyzn z Waszej wspólnoty, jak i Waszych księży, o pomoc w posłudze. Oblężenie co roku gromadzi kilka tysięcy mężczyzn. Widzimy zarówno wielką potrzebę, jak i błogosławieństwo modlitwy wstawienniczej.

Jeżeli jesteście gotowi do posługi, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie przez formularz na stronie oblezenie.mezczyzni.net (zakładka Wspieram > modlitwa) lub pod tym linkiem. Wymagana zgoda lidera wspólnoty lub odpowiedzialnego za posługę modlitwą wstawienniczą. Z dalszymi informacjami skontaktujemy się z osobami zapisanymi przez formularz.

Wydarzenie główne odbędzie się w sobotę 18 września, w godzinach 16:00 – 21:00, jednak z racji na duże zapotrzebowanie chcemy, by modlitwa wstawiennicza trwała już od 14:30. Wcześniejsze zapisy pomogą nam w rozłożeniu zespołów w czasie.

Prosimy Waszą wspólnotę o modlitwę za Oblężenie. Można się włączyć w modlitwę już trwającą, szczegóły na stronie wydarzenia.

I zapraszamy Was oczywiście także do udziału w samym Oblężeniu.

Dziękujemy

W imieniu Organizatorów Męskiego Oblężenia Jasnej Góry
Jakub Mlost
Tomasz Łakomy

Tel. 694 963 960
Tel. 504 016 097
wstawiennicy@mezczyzni.net

Partnerzy

%d bloggers like this: