Zaznacz stronę

Ogłoszenia z Oblężenia 2018

utworzone przez | 1. 07. 2018 | Wpisy

Zapraszamy na kolejne – trzecie Oblężenie Jasnej Góry
23 czerwca 2019 roku
. Wpiszcie sobie termin w kalendarz i pamiętajcie o nim planując kolejne wakacje!

 

Na wakacjach proponujemy Wam wakacyjny warsztat WIP – Wiara i Priorytety. Warsztat przeżywamy w parach. Każdy indywidualnie pracuje z książką „Mężczyzna i Priorytety” Mieczysława Guzewicza. Przynajmniej raz w tygodniu spotykamy się w parach by odpowiedzieć sobie na pytania do tematu. Raz w tygodniu idziemy na Eucharystię i adorację by Bóg przepracował w nas temat. W czasie wyjazdów na wakacje spotkania w parach możliwe prze telefon lub Internet. Zapisy na warsztaty na stronie mężczyźni.net. Zapisani otrzymają kod zniżkowy na zakup książki w sklepiku Mężczyzn Świętego Józefa.

 

Po wakacjach 8 września grupy Mężczyzn Świętego Józefa zapraszamy do Kalisza. W godzinach 9:00-13:00 –„Wygraj z czasem” – warsztat zarządzania czasem/odpoczynkiem. 13:00-15:00 spotkanie odpowiedzialnych za grupy Mężczyzn Św. Józefa. 15:00 Msza Święta w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Prosimy o zgłoszenia poprzez stronę mezczyzni.net.

Rome et Vatican Italie

W dniach 3-7 listopada – Męskie Oblężenie Rzymu. Zapraszamy wszystkich, szczególnie zaś prowadzących męskie grupy. We wspólnym międzynarodowym spotkaniu mężczyzn z całego świata poprowadzi nas o. Raniero Cantalamessa – kaznodzieja papieski.

22-24 lutego w Porszewicach kolejne spotkanie liderów męskich inicjatyw. Spotkanie od 8 lat gromadzi liderów różnych męskich rzeczywistości. To niesamowita okazja dzielenia się doświadczeniami prowadzenia naszych grup. Zapraszamy też wszystkich, którzy noszą w sobie pragnienie pracy z mężczyznami. Od kogo możemy lepiej się uczyć niż od innych, dzielących to samo pragnienie? Od 2 lat gościmy Billa Moyra, który zakładał i prowadzi grupy National Fellowship of Catholic Men w USA. Ma niesamowite (i bardzo praktyczne) doświadczenie tego, czego chcemy się uczyć. Zapraszamy! Zobacz więcej

Partnerzy