Zaznacz stronę

Modlitwa w intencji Twojego udziału w Oblężeniu!

utworzone przez | 30. 06. 2021 | Wpisy

Już dziś modlimy się w intencji Twojego udziału w tegorocznym Oblężeniu.

26.09 w Oleśnicy Górnej , przepięknej osadzie położonej na skraju Gorczyńskiego Parku Krajobrazowego odprawiono Mszę Świętą w intencji Oblężenia Jasnej Góry. Uczestnicy rodzinnych rekolekcji Ignacjańskich modlili się w intencji mężczyzn, którzy odpowiedzą na tegoroczne zaproszenie na Jasną Górę, Mszy Świętej przewodniczył Jezuita Ojciec Robert Wawer.

Jednocześnie zachęcamy do indywidualnej modlitwy w intencji tegorocznej edycji męskiego spotkania na Jasnej Górze.

 

09.07.2020 zawiązała się grupa wstawienników modlących się w intencji TWOJEGO uczestnictwa w Męskim Oblężeniu Jasnej Góry.
GW – czyli grupa wstawienników, to grono mężczyzn, którzy zobowiązują się do codziennego, trwającego do 18.09.2021, odmawiania dziesiątki różańca świętego (tajemnica – zesłanie Ducha Świętego) w intencji uczestników i organizatorów tegorocznego spotkania na Jasnej Górze. Mottem grupy są słowa bł. Pier Giorgia Frassatiego „Modlitwa – działanie – ofiara” – te trzy słowa streszczają cały olbrzymi program!
Jeżeli pragniesz przyłączyć się do GW, prosimy o przesłanie krótkiej deklaracji na adres modlitwa2021@oblezenie.pl lub o kontakt pod numerem 507-541-562.
Pozdrawiam Szymon

Partnerzy